Loading...
Hokej

Třesk v Motoru! Končí Tomáš Nouza i Luboš Rob

Vedení hokejového klubu ČEZ Motor České Budějovice výrazně sáhlo po nesplnění cíle, kterým byl postup do extraligy, do prvoligového kádru. O konci sedmičky Guman, Walker, Škoda, Vak, Hřebejk, Mazanec a Fronk jsme již psali. Nyní se k nim přidali oficiálně další hráči. Velkou posilou pro další sezony by mohl být Václav Nedorost.

Spekulace hokejové veřejnosti, že v klubu nezůstanou ani papírově nejlepší hráči a tahouni týmu, se po vyjádření trenéra Antonína Stavjani naplnily. V kádru Motoru se v nové sezoně již neukáží útočníci Tomáš Nouza a Luboš Rob.

„Jednáme s Vencou Nedorostem. Těžko tak můžete udržet Luboše Roba. Musíme si dokázat vybrat a Venca Nedorost je hráč, který dokáže být rozdílový, má minimálně extraligovou úroveň. Zkuste jako trenér říct, že nechcete Nedorosta,“ řekl pro klubový web trenér s tím, že nepočítá ani se Žovincem a Babkou. Ohledně dalších hráčů se Stavjaňa vyjádřil tak, že probíhají jednání.

„Oslovili jsme s návrhem smlouvy Martina Heřmana a Kubu Suchánka. Jednáme i s dvojicí Bláha a Gába. Mluvili jsme také s Filipem Novákem a zatím to necháváme otevřené. Je to hráč určitých kvalit a dívá se po nabídkách z KHL i extraligy. Nevyloučil, že by zůstal u nás, ale zatím preferuje spíše lepší soutěže.“ Situaci kolem změn v kádru Motoru budeme nadále sledovat. Podle dostupných informací hledá vedení Motoru posily i v zahraničí.

Zdroj: http://www.budejckadrbna.cz/sport/hokej/15160-tresk-v-motoru-konci-tomas-nouza-i-lubos-rob.html?utm_source=copy

Napsat komentář