Loading...
Florbal

Pět dní zbývá do turnaje TOP 4. Utkají se Dynamo, Motor, Jihostroj a Štíři

Florbalový turnaj zástupců čtyř nejsledovanějších sportů v Česku uspořádají Štíři v Budějcích na podporu a motivaci mládeže. Hrát se bude v úterý 2. května.

V roce 2016 mohli diváci vidět v akci Romana Vráblíka, který sváděl souboje s Patrikem Čavošem, Radkem Machem nebo Lukášem Malým. Na hřišti se ukázali elitní hráči svých klubů a to je lákadlo, které se neodmítá. I letos se očekává podobná účast. „Pro diváky bude překvapení, kdo se za jednotlivé kluby na hřišti ukáže,“ láká na akci Barbora Čížková, hlavní organizátorka a členka vedení florbalového oddílu FBC Štíři České Budějovice.

Kromě pořádajícího klubu se akce zúčastní i fotbalisté SK Dynamo České Budějovice, volejbalisté VK České Budějovice (Jihostroj) a hokejisté ČEZ Motor České Budějovice. Začátek turnaje TOP 4 je v 17:30 a je rozdělen na dvě části.

„Nejprve budou hrát děti ročníku 2006, pro které je akce myšlena. Měla by jim přiblížit propojení s hráči A-týmů a motivovat je do další práce a zájmu o sport,“ dodává Čížková. „Po nich přijdou na řadu zápasy elitních hráčů.“ Pro veřejnost bude připravena i autogramiáda, která proběhne po konci turnaje.

Zdroj: http://www.budejckadrbna.cz/sport/15119-pet-dni-zbyva-do-turnaje-top-4-utkaji-se-dynamo-motor-jihostroj-a-stiri.html?utm_source=copy

Foto: archiv FBC Štíři České Budějovice

Napsat komentář