Loading...

Třetí třetina = 0:4. Výsledek? Tři body pro Motor

Hokejisté ČEZ Motor České Budějovice uspěli i ve druhém utkání na ledě soupeře v roce 2019 a po skvělé třetí třetině berou tři body z ledu Frýdku-Místku. Po druhé třetině ale Motor prohrával o dvě branky. Dva góly dali hosté v oslabení.

Dlouho to vypadalo, že po výhře na nájezdy v Třebíči další důležité body do tabulky Jihočeši nepřidají. Po dvou třetinách prohrávali ve Frýdku-Místku 1:3 a měli co dohánět. Skvělou třetí třetinou, kdy dali góly ve 47., 49., 57. a 59. minutě, ale Budějovičtí rozhodli o zisku tří bodů, které nyní budou potřebovat potvrdit doma s Porubou.

HC Frýdek-Místek – ČEZ Motor České Budějovice 3:5 (1:1, 2:0, 0:4)

Branky a nahrávky: 14. Kofroň (Husák, M. Kovařčík), 32. Novotný (Klimša, Zahradníček), 37. Novotný (Kaukič, Bartko) – 13. Beránek, 47. Babka (Šimánek, Beránek), 49. R. Přikryl (Heřman), 57. Pýcha (M. Novák), 59. Gilbert (Pavlin, Čermák). Rozhodčí: Cabák, Čech – Měkýš, Komínek. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:1. V oslabení: 1:2.

Motor: Strmeň – Fillman, Vydarený, M. Jandus, Plášil, Pavlin, Pýcha – Babka, Šimánek, Beránek – Z. Doležal, Gilbert, M. Novák – Karabáček, Bradley, Čermák – Endál, R. Přikryl, Heřman – Dančišin