Loading...
Fotbal

Dynamo na úvod přípravy prohrálo se Spartou 1:3. Gól dal Mršič

Druholigoví fotbalisté SK Dynamo České Budějovice mají za sebou první test před jarními odvetami ve FORTUNA:NÁRODNÍ LIZE. V těžkém zápase se Spartou Praha prohráli 1:3 (poločas 0:2). Za domácí nastoupili i hvězdy jako Stanciu, Kanga či nové posily.

Českobudějovičtí hráči v prvním poločase na silnou domácí sestavu směrem do ofenzivy nestačili. Sparta byla ve hře lepší a na skóre se to projevilo po gólech Drchala a Stancia – 2:0. Ve druhém poločase po přesné střele k tyči snížil Mršič, ale v 81. minutě rozhodl mladík Patrák.

Dynamo neodehrálo na těžkém terénu špatný zápas a jistě to pro trenéra Davida Horejše byla kvalitní příprava. Původně se měly hrát dva zápasy, ale druhý byl po dohodě klubů i vzhledem ke špatnému počasí zrušen.

V dalším zápase hrají Jihočeši v sobotu 19. ledna s rakouským SKU Ertl Glas Amstetten.

AC Sparta Praha – SK Dynamo České Budějovice 3:1 (2:0)

Branky: 19. Drchal, 33. Stanciu, 81. Patrák – 62. Mršič. Rozhodčí: Houdek. ŽK: 1:0. Diváků: 200.

Sparta – 1. poločas: Heča – Pavlík, Štětina, Lischka, Civič – Vácha – Alexandr, Stanciu, Hašek, Plavšič – Drchal. 2. poločas: Nita – Zahustel, Costa, Štetina (68. Lischka), Hanousek – Patrák, Frýdek, Kanga, Sáček, Dudl – Hložek

Dynamo: Staněk – Kladrubský, Havel, Fišl, Provod – Havelka, Balič (46. Čavoš) – Šplíchal, Grajciar, Mršič – Ledecký

Autor foto: Facebook SK Dynamo České Budějovice