Loading...
Fotbal

Táborsko je na Maltě. Dnes hraje semifinále Tipsport ligy

Druholigoví fotbalisté FC MAS Táborsko včera odletěli na ostrov Malta, kde se hraje Final Four turnaje Tipsport Cup. Dnes od 11 hodin hrají Jihočeši semifinále proti Zbrojovce Brno. V rámci pobytu odehrají ještě zápas o umístění a jednu přípravu.

Foto: Kar. Kabíčková, Malta_TL

Týdenní pobyt umožní Táborsku kromě sehrání tří zápasů i absolvovat tréninkové jednotky a pro jihočeský klub tak jde o hodně vítané zpestření. V Česku jsou nyní mrazy, na Maltě je příjemných 15 stupňů. Tipsport Malta Cup si Táborsko vybojovalo za vítězství v brněnské základní skupině.  „Trenér Petr Mikolanda má na Maltě 20 hráčů a tři brankáře,“ uvedla PR manažerka klubu Karolína Kabíčková.

Včera večer absolvovali Jihočeši první tréninkovou jednotku a dnes od 11 hodin se utkají v semifinále s Brnem, se kterým hráli již v základní skupině a porazili ho 4:1 (Brno mělo postup zajištěný z minulého ročníku – pozn. autora).

Kádr FC MAS Táborsko:
Brankáři:
Adam Zadražil, Luděk Němeček, Jakub Kotěra
Obránci: David Březina, Karel Hasil, David Klusák, Jakub Navrátil, Martin Ngimbi,Vojtěch Šandera, Vojtěch Zárybnický
Záložníci: Martin Berešík, Christian Frýdek, Jakub Kopřiva, Martin Kučera, Lukáš Pfeifer, Pavel Pilík, Leoš Vozihnoj, Ladislav Kodad, Adrián Čermák, Baba Traore, Patrik Schramhauser
Útočníci: Zbyněk Musiol, Imad Rondič.

Foto: Karolína Kabíčková