Loading...
Futsal

Futsalisté Dynama vyhráli i v posíleném Mělníku a vrací se na první místo

Po domácím vítězství nad lídrem soutěže z Kladna zvládli futsalisté SK Dynamo PCO České Budějovice i náročný duel u předposledního B-týmu Mělníka. Středočechy i s ligovými posilami porazili Jihočeši 9:4.

Béčko Mělníka je sice ve druhé nejvyšší soutěži předposlední, ale ligové áčko bojuje ve Varta lize o nejlepší pětku. A právě postup do Varta ligy je cíl Dynama. To smázlo v minulém kole tříbodovou ztrátu na Kladno, které hrálo v tomto kole již v pátek a vyhrálo, a vrátilo se tedy na první místo.

Mělník nasadil do zápasu i čtyři hráče z áčka a po úvodní brance Davida Radoucha otočil skóre. Jihočeši pak do poločasu zvrátili stav z domácího pohledu na 3:4 a ve druhé půli soupeři dokázali odskočit. Definitivní rozhodnutí ale padlo až dvě minuty před koncem, kdy Dynamo třikrát skórovalo.

V neděli 27. ledna pokračuje pro Českobudějovické druhá nejvyšší liga domácím zápasem s Chomutovem. Hrát se bude v hale Lokomotivy v Suchém Vrbném od 19 hodin.

SK Olympik Mělník B – SK Dynamo PCO České Budějovice 4:9 (3:4)

Branky: 6. Šuba, 8. Vobořil (Prieložný), 16. Gabčo (Šuba), 28. Vokoun – 3. Radouch (Jasanský), 11. Lengyel (Pouzar), 18. Benát, 19. Pouzar, 21. Vobořil vlastní, 34. Radouch, 38. Radouch, 38. Lengyel, 39. Benát. Diváků: 30

Dynamo: Jesenský – Pouzar, Peterek, Benát – Lengyel, Radouch, Hrbáč, Jasanský