Loading...
Fotbal

Fotbalisté Dynama jsou v chorvatském Medulinu. Odehrají tři zápasy

Příjemná změna čekala na hráče SK Dynamo České Budějovice po přesunu na jih Evropy do Chorvatska. Místo zasněžených hřišť trénují v 10 stupních a mohou se tak plně soustředit na přípravu za jarní honbou za postupem.

Autor: Aleš Strouha

Tréninky, regenerace i turnaj čeká na Jihočechy během týdenního pobytu. Medulin nabídl Dynamu kvalitní zázemí, což potvrzuje v rozhovoru pro klubový web záložník Peter Grajciar: „Máme tu výborné podmínky. Hotel vypadá pěkně, bydlíme s výhledem na moře. Můžeme využívat kompletní regeneraci i saunu.“

Dynamo se po včerejším večerním tréninku chystá na dnešní celodenní blok a zítra vstoupí do Medulin Cupu. Ve své skupině odehrají Jihočeši dva zápasy a o víkendu je pak bude čekat duel o umístění. „V naší skupině sehrajeme zápasy s HNK Šibenik (Chorvatsko) a FK Krupa (Bosna),“ doplnil mluvčí klubu Aleš Strouha s tím, že ve druhé skupině hrají z bosenské ligy HŠK Zrinjski a GOŠK Gabela. Třetím týmem je druholigový chorvatský celek NK Osijek II.

První zápas se odehraje zítra se Šibenikem od 15 hodin, druhý s Krupou ve čtvrtek (15:00). Zápasy o umístění se hrají v sobotu (o. 5 a 3. místo), v neděli je na programu finále.

Kompletní fotogalerie z úvodního dne je ZDE.

Autor foto: Aleš Strouha, skcb.cz