Loading...
Hokej

Motor prohrál se Vsetínem 3:4. V play-off ho čeká Havířov

Hokejisté ČEZ Motor České Budějovice prohráli v přímém souboji o druhé místo se Vsetínem a základní část Chance ligy zakončí na třetí příčce. Co to znamená pro play-off?

Foto: Pavel Kacerovský, Motor - Třebíč, Bazalka 2018/2019

Jihočeši se mohou těšit z domácího prostředí pouze ve čtvrtfinále. Pokud se v některém duelu nestane překvapení, budou začínat v případě postupu do semifinále na ledě soupeře. České Budějovice zakončily soutěž na třetím místě a ve čtvrtfinále play-off se utkají s Havířovem. Na jihu Čech se začne hrát již tento pátek a v sobotu.

ČEZ Motor České Budějovice – VHK ROBE Vsetín 3:4 (2:2, 1:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 8. Gilbert (Endál, M. Novák), 10. M. Jandus (R. Přikryl, Heřman), 21. Doktor (Babka, M. Jandus) – 6. Březina (Rác), 12. Jonák (Rob, Pechanec), 27. Březina (Rác, Kucharczyk), 52. Kucharczyk (Březina, Mikuš). Rozhodčí: Wagner, Micka – Keuzer, Polonyj.

Č. Budějovice: Kváča – Kutlák, Plášil, Pýcha, Kachyňa, Vydarený, M. Jandus – M. Novák, Gilbert, Endál – Karabáček, Bradley, Z. Doležal – Čermák, R. Přikryl, Heřman – Beránek, Doktor, Babka

Vsetín: Gába (21. Šelepněv) – Mikuš, J. Drtina, Slováček, Teper, Frolo, Jeřábek, Rudl – Březina, Kucharczyk, Rác – Jonák, Pechanec, Rob – Kopta, Pitule, Karafiát – Hořanský, Šilhavý, Vítek

Rozpis play-off:

HC Dukla Jihlava (1.) vs. HC Stadion Litoměřice (8.)
VHK ROBE Vsetín (2.) vs. LHK Jestřábi Prostějov (7.)
ČEZ Motor České Budějovice (3.) vs. AZ RESIDOMO Havířov (6.)
Rytíři Kladno (4.) vs. HC ZUBR Přerov (5.)

Foto: Pavel Kacerovský