Loading...
Futsal

Favorizované Dynamo rozstřílelo Wizards a vyhlíží postup. Druhé Kladno nezvládlo duel v Ústí

Tři zápasy zbývají do konce sezony futsalové druhé ligy a jen totální kolaps může připravit hráče SK Dynamo PCO České Budějovice o postup. Po 19. kole mají náskok na druhé Kladno tři body. Jihočeši by museli dvakrát zaváhat, aby ztratili pozici lídra. Navíc mají lepší los.

Zápas s Wizards Praha nabídl divákům dva podobné poločasy. V obou vstřelili hráči Dynama čtyři góly a dva inkasovali pouze ve druhé části. Vyhráli o šest branek 8:2 a do zbytku sezony mohou jít v pohodové náladě. Tři góly dal Wizards Roman Lengyel, po dvou pak Petr Benát a David Radouch. Jeden gól vstřelil Stanislav Peterek. Druhé Kladno, které do 19. kola mělo stejný počet bodů, prohrálo dramatický duel v Ústí nad Labem 3:4.

České Budějovice mají nyní kromě tříbodového náskoku i lepší vzájemné zápasy a jen velké zaváhání je může připravit o postup do VARTA futsal ligy. Do konce sezony hrají Jihočeši v poslední Příbrami, doma se šestým Malibu Mladá Boleslav a soutěž zakončí na půdě sedmé Chotěboře. Kladno hraje doma s Chotěboří a desátým Libercem, ven pak musí k zápasu s pátou Plzní.

SK Dynamo PCO České Budějovice – Wizards DDM Praha 10 8:2 (4:0)

Branky: 9. Benát (Peterek), 11. Benát, 11. Lengyel (Benát), 15. Lengyel (Hrbáč), 22. Radouch (Benát), 35. Peterek, 38. Lengyel, 40. Radouch z penalty – 22. Blažek (Čechura), 30. Pohorský (Koudelka). Rozhodčí: Kliner, Jílek. Diváků: 150.

SK Dynamo PCO České Budějovice: Jasenský – Pouzar, Benát, Lengyel, Hačka, Peterek, Jasanský, Radouch, Hrbáč

Wizards DDM Praha 10: Koudelka – Imlauf, Blažek, Pohorský, Kroutil, Čechora, Vaněk, Janoušek