Loading...
Futsal

Dynamo muselo otáčet dvoubrankové manko s Příbramí. Nakonec dalo 10 gólů

Velkou přestřelku ve 20. kole druhé futsalové ligy na půdě Legie Příbram absolvovali hráči SK Dynamo PCO České Budějovice. Vedoucí Jihočeši měli překvapivě s posledním týmem tabulky v průběhu zápasu velké problémy. Díky druhému poločasu vyhráli 10:6.

Začátek zápasu vyzněl jasně pro domácí Legii. Příbram ve čtvrté minutě během pár desítek sekund dala dva góly. Jihočeši tak museli začít dotahovat. Po gólu Romana Lengyela se jim to sice povedlo, ale další průběh se opět více povedl domácímu outsiderovi.

Vedl 3:1 a v 16. minutě pak 4:3. Velmi důležitým momentem utkání byla závěrečná minuta prvního poločasu, ve které dokázal vyrovnat Lengyel – 4:4. Po pěti minutách hry druhé půle ale znovu vedla Příbram – 5:4. Až od tohoto stavu dokázalo Dynamo soupeře přehrávat a zaslouženě vývoj zápasu otočilo.

Dva góly dali Jihočeši ve 27. minutě, další pak ve 30. a 32. minutě – 5:8. Domácí šli poté do risku a zkusili hru bez brankáře. A to potrestal svým pátým gólem aktivní Lengyel – 5:9.

Dynamo překvapení nepřipustilo a nakonec vyhrálo 6:10. V dalším kole může definitivně slavit postup do nejvyšší soutěže. V pátek 22. března hostí České Budějovice šestou Mladou Boleslav.

Legie Příbram – SK Dynamo PCO České Budějovice 6:10 (4:4)

Branky a nahrávky: 4. Rom (Pohořálek), 4. Rom, 8. Pohořálek, 16. Rom (Bohuněk), 25. V. Zákoucký (Venta), 38. V. Zákoucký (Venta) – 5. Lengyel (Peterek), 9. Jasanský, 14. Pouzar, 20. Lengyel (Pouzar), 27. Lengyel (Pouzar), 27. Jasanský (Hačka), 30. Lengyel (Pouzar), 32. Hačka (M.), 35. Lengyel (Peterek), 39. Hačka (Lengyel). Rozhodčí: Mollinger, Košťál

Příbram: Bohuněk, M. Zákoucký, V. Zákoucký, Venta, Pohořálek, Rom, Dražan

České Budějovice: Jasenský – Pouzar, Benát, Lengyel, Hačka, Peterek, Jasanský, Hrbáč