Loading...
Fotbal

Šlágr Dynamo – Brno vyhráli po velkém obratu Jihočeši. Slaví i Táborsko

Parádní zápas před parádní kulisou odehráli fotbalisté SK Dynamo České Budějovice ve šlágru FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY se Zbrojovkou Brno. Jihočeši prohrávali v průběhu zápasu o dvě branky, ale průběh dokázali zvrátit a vyhráli 3:2. Tabulku vedou o čtyři body. Táborsko ve velké bitvě vyhrálo 3:2 ve Vlašimi.

Dynamo po poločase prohrávalo po gólech Šumbera a Škody 0:2, navíc ve druhém poločase ustálo penaltu, kterou nedal Magera (trefil tyč). Velký obrat  začal Havel v 55. minutě, na kterého navázali z penalty Táborský a za chvilku i nejlepší střelec soutěže Ledecký. Dynamo si díky výhře udrželo na čele soutěže čtyřbrankový náskok na Jihlavu.

V dalším kole jedou Jihočeši na půdu Ústí nad Labem. Hraje se až první týden v dubnu, protože následující víkend je reprezentační přestávka. Druhý jihočeský celek FC MAS Táborsko vyhrál důležitý zápas na půdě Vlašimi také 3:2 a je na první nesestupové pozici. V dalším kole hostí Táborští tým Třince.

SK Dynamo České Budějovice – Zbrojovka Brno 3:2 (0:2)

Branky: 55. Havel, 70. Táborský z penalty, 76. Ledecký – 29. Šumbera, 33. Michal Škoda. Rozhodčí: Orel – Blažej, Hock. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (86. Šural). Diváků: 4 214

Č. Budějovice: Staněk – Kladrubský, Havel, Novák, Helešic – Čavoš, Javorek – Martan (64. Mršić), Provod, Wermke (46. Táborský) – Ledecký (90. Brandner)

Brno: Halouska – Sukup (83. Zikl), Krejčí, Šural, Eismann – Štepanovský (60. Přichystal), Bariš, Růsek, Šumbera – Magera (76. Vintr), Škoda

Vlašim –FC MAS  Táborsko 2:3 (0:2)

Branky: 52. Selemani, 74. Shabanov – 6. Chervak vlastní, 14. Mpondo, 90+2. Valenta. Rozhodčí: Ginzel – Pospíšil, Melichar. ŽK: Chervak, Kučera – Almeida. Diváků: 720

Vlašim: Bačkovský – Pavlík, Šabanov, Červak (18. Badocha), Mil. Kadlec – Selemani (68. Janda), Blecha, Fortelný, Kučera (68. Novotný) – Fotr, Dao

Táborsko: Šiman – Hasil, M. Kučera (79. Schramhauser), De Almeida, Klusák – Valenta, P. Pilík, Pfeifer (58. Kopřiva), Březina – Ad. Čermák, Toutou Mpondo (61. Musiol)