Loading...
Hokej

Třetí třetina rozhodla o jindřichohradecké prohře. Do II. ligy má nakročeno Český Těšín

Po daleké cestě absolvovali těžký zápas hokejisté Vajgar Jindřichův Hradec. V prvním zápase o postup do II. ligy prohráli na ledě HC Wolves Český Těšín 2:5. Odveta se hraje v sobotu na jihu Čech.

ct_jh_martin_antalec_31_3_2019

Jindřichův Hradec musel po náročné cestě dotahovat dvoubrankové manko po první třetině. To se mu povedlo a po gólech Roberta Procházky a Oty Lazorišáka byl stav po dvou třetinách 2:2. Český Těšín rozhodl zápas třemi góly v závěrečné části.

Odveta se hraje v sobotu v jindřichohradecké hale. Pokud Vajgar vyhraje a smaže třígólové manko, rozhodne o postupujícím prodloužení nebo nájezdy.

HC Wolves Český Těšín – HC Vajgar Jindřichův Hradec 5:2 (2:0, 0:2, 3:0)

Branky a nahrávky: 11. Trombik (Pniok), 12. Piecha (Foltyn), 44. Pniok (Foltyn), 55. Piecha (Foltyn, Patrman), 59. Altera (Vydra) – 36. Lazorišák, 39. Procházka. Vyloučení: 6:8. Diváků: 209.

Český Těšín: Loubal – Široký, Ščurek, Trombik, Vydra, Patrman – Malíř, Piecha, Smuž, Pniok, Voznica, Foltyn, Patrman, Altera, Malyjurek

Jindřichův Hradec: Pachmann – Procházka, Ištvánik, Kocar, Janeček, V. Tržil – Mazanec, Lazorišák, Ondřej – Gurka, Jindra, Michal – Mihulka, Havelka, Kalaj