Loading...
Hokej

První změny odhaleny: v Motoru končí Kutlák, Čermák, Fillman i Bradley

Vedení hokejistů ČEZ Motor České Budějovice ještě před začátkem přestupového období zveřejnilo první změny na soupisce pro sezonu 2019/2020. V týmu (zatím) skončilo pět hráčů.

PavKac_22_3_2019

Dva dny před začátkem přestupového období oficiálně odtajnil klub ČEZ Motor České Budějovice první změny v kádru. V týmu končí obránci Mitch Fillman a Zdeněk Kutlák, dále pak útočníci Miloslav Čermák, Cody Bradley a Jakub Doktor. Tři jména jsou očekávaná, dvě tak trochu překvapivá.

Nicméně nemusí jít o konečný seznam odchodů. Dle informací vedení může do Třince do konce května odejít brankář Petr Kváča, mladý Martin Beránek čeká na případné nabídky ze zámoří a útočníci David Gilbert a Václav Karabáček nové nabídky smluv zvažují. Nabídku try-outu akceptovali Milan Dančišin, Daniel Dudáček a Jan Tlačil. Se Spartou se vedou jednání ohledně Martina Janduse.

Současný kádr, který s nejvyšší pravděpodobností zahájí letní přípravu, čítá bez výše zmiňovaných 15 jmen.

Aktuální soupiska:
Brankáři: Jan Strmeň
Obránci: Vojtěch Doktor, Ondřej Kachyňa, Žiga Pavlin, Karel Plášil, Pavel Pýcha, René Vydarený
Útočníci: Jakub Babka, Zdeněk Doležal, Lukáš Endál, Martin Heřman, Martin Novák, Roman Přikryl, Jiří Šimánek, Pavel Novák (i on může ale ještě v případě dobré nabídky odejít do zámoří)

Posily tým začne zveřejňovat v květnu a podle informací Jihočeského sportu se mohou fanoušci těšit na zajímavá jména.

Foto: Pavel Kacerovský