Loading...
Hokej

Motor začne sezonu doma s Třebíčí

Ve středu 11. září vypukne nový ročník Chance ligy a hokejisté ČEZ Motor České Budějovice budou na úvod soutěže hrát doma. Přijede SK Horácká Slavia Třebíč.

Pav_Kac_5_4_2019_vecer

Po domácí premiéře hraje Motor na půdě Kadaně a následně doma přivítá Ústí nad Labem, které nově udělalo úzkou spolupráci s extraligovým Kladnem. Rozpis prvních patnácti kol přinášíme níže.

Středa 11. září – 1. kolo: 
HC Benátky nad Jizerou – HC Stadion Litoměřice
HC Slavia Praha – HC Slovan Ústí nad Labem
HC Dukla Jihlava – SK Trhači Kadaň
ČEZ Motor České Budějovice – SK Horácká Slavia Třebíč
HC ZUBR Přerov – LHK Jestřábi Prostějov
Piráti Chomutov – HC Baník Sokolov
HC RT TORAX Poruba – AZ RESIDOMO Havířov
VHK ROBE Vsetín – HC Frýdek-Místek

Sobota 14. září – 2. kolo: 
HC Stadion Litoměřice – HC Frýdek-Místek
AZ RESIDOMO Havířov – VHK ROBE Vsetín
HC Baník Sokolov – HC RT TORAX Poruba
LHK Jestřábi Prostějov – Piráti Chomutov
SK Horácká Slavia Třebíč – HC ZUBR Přerov
SK Trhači Kadaň – ČEZ Motor České Budějovice
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Dukla Jihlava
HC Benátky nad Jizerou – HC Slavia Praha

Pondělí 16. září – 3. kolo: 
HC Slavia Praha – HC Stadion Litoměřice
HC Dukla Jihlava – HC Benátky nad Jizerou
ČEZ Motor České Budějovice – HC Slovan Ústí nad Labem
HC ZUBR Přerov – SK Trhači Kadaň
Piráti Chomutov – SK Horácká Slavia Třebíč
HC RT TORAX Poruba – LHK Jestřábi Prostějov
VHK ROBE Vsetín – HC Baník Sokolov
HC Frýdek-Místek – AZ RESIDOMO Havířov

Středa 18. září – 4. kolo: 
HC Stadion Litoměřice – AZ RESIDOMO Havířov
HC Baník Sokolov – HC Frýdek-Místek
LHK Jestřábi Prostějov – VHK ROBE Vsetín
SK Horácká Slavia Třebíč – HC RT TORAX Poruba
SK Trhači Kadaň – Piráti Chomutov
HC Slovan Ústí nad Labem – HC ZUBR Přerov
HC Benátky nad Jizerou – ČEZ Motor České Budějovice
HC Slavia Praha – HC Dukla Jihlava

Sobota 21. září – 5. kolo: 
HC Dukla Jihlava – HC Stadion Litoměřice
ČEZ Motor České Budějovice – HC Slavia Praha
HC ZUBR Přerov – HC Benátky nad Jizerou
Piráti Chomutov – HC Slovan Ústí nad Labem
HC RT TORAX Poruba – SK Trhači Kadaň
HC ROBE Vsetín – SK Horácká Slavia Třebíč
HC Frýdek-Místek – LHK Jestřábi Prostějov
AZ RESIDOMO Havířov – HC Baník Sokolov

Pondělí 23. září – 6. kolo: 
HC Stadion Litoměřice – HC Baník Sokolov
LHK Jestřábi Prostějov – AZ RESIDOMO Havířov
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Frýdek-Místek
SK Trhači Kadaň – VHK ROBE Vsetín
HC Slovan Ústí nad Labem – HC RT TORAX Poruba
HC Benátky nad Jizerou – Piráti Chomutov
HC Slavia Praha – HC ZUBR Přerov
HC Dukla Jihlava – ČEZ Motor České Budějovice

Středa 25. září – 7. kolo: 
ČEZ Motor České Budějovice – HC Stadion Litoměřice
HC ZUBR Přerov – HC Dukla Jihlava
Piráti Chomutov – HC Slavia Praha
HC RT TORAX Poruba – HC Benátky nad Jizerou
VHK ROBE Vsetín – HC Slovan Ústí nad Labem
HC Frýdek-Místek – SK Trhači Kadaň
AZ RESIDOMO Havířov – SK Horácká Slavia Třebíč
HC Baník Sokolov – LHK Jestřábi Prostějov

Sobota 28. září – 8. kolo: 
HC Stadion Litoměřice – LHK Jestřábi Prostějov
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Baník Sokolov
SK Trhači Kadaň – AZ RESIDOMO Havířov
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Frýdek-Místek
HC Benátky nad Jizerou – VHK ROBE Vsetín
HC Slavia Praha – HC RT TORAX Poruba
HC Dukla Jihlava – Piráti Chomutov
ČEZ Motor České Budějovice – HC ZUBR Přerov

Středa 2. října – 9. kolo:
HC ZUBR Přerov – HC Stadion Litoměřice
Piráti Chomutov – ČEZ Motor České Budějovice
HC RT TORAX Poruba – HC Dukla Jihlava
VHK ROBE Vsetín – HC Slavia Praha
HC Frýdek-Místek – HC Benátky nad Jizerou
AZ RESIDOMO Havířov – HC Slovan Ústí nad Labem
HC Baník Sokolov – SK Trhači Kadaň
LHK Jestřábi Prostějov – SK Horácká Slavia Třebíč

Sobota 5. října – 10. kolo: 
HC Stadion Litoměřice – SK Horácká Slavia Třebíč
SK Trhači Kadaň – LHK Jestřábi Prostějov
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Baník Sokolov
HC Benátky nad Jizerou – AZ RESIDOMO Havířov
HC Slavia Praha – HC Frýdek-Místek
HC Dukla Jihlava – VHK ROBE Vsetín
ČEZ Motor České Budějovice – HC RT TORAX Poruba
HC ZUBR Přerov – Piráti Chomutov

Pondělí 7. října – 11. kolo: 
Piráti Chomutov – HC Stadion Litoměřice
HC RT TORAX Poruba – HC ZUBR Přerov
HC ROBE Vsetín – ČEZ Motor České Budějovice
HC Frýdek-Místek – HC Dukla Jihlava
AZ RESIDOMO Havířov – HC Slavia Praha
HC Baník Sokolov – HC Benátky nad Jizerou
LHK Jestřábi Prostějov – HC Slovan Ústí nad Labem
SK Horácká Slavia Třebíč – SK Trhači Kadaň

Středa 9. října – 12. kolo: 
HC Stadion Litoměřice – SK Trhači Kadaň
HC Slovan Ústí nad Labem – SK Horácká Slavia Třebíč
HC Benátky nad Jizerou – LHK Jestřábi Prostějov
HC Slavia Praha – HC Baník Sokolov
HC Dukla Jihlava – AZ RESIDOMO Havířov
ČEZ Motor České Budějovice – HC Frýdek-Místek
HC ZUBR Přerov – VHK ROBE Vsetín
Piráti Chomutov – HC RT TORAX Poruba

Sobota 12. října – 13. kolo: 
HC RT TORAX Poruba – HC Stadion Litoměřice
VHK ROBE Vsetín – Piráti Chomutov
HC Frýdek-Místek – HC ZUBR Přerov
AZ RESIDOMO Havířov – ČEZ Motor České Budějovice
HC Baník Sokolov – HC Dukla Jihlava
LHK Jestřábi Prostějov – HC Slavia Praha
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Benátky nad Jizerou
SK Trhači Kadaň – HC Slovan Ústí nad Labem

Středa 16. října – 14. kolo: 
HC Stadion Litoměřice – HC Slovan Ústí nad Labem
HC Benátky nad Jizerou – SK Trhači Kadaň
HC Slavia Praha – SK Horácká Slavia Třebíč
HC Dukla Jihlava – LHK Jestřábi Prostějov
ČEZ Motor České Budějovice – HC Baník Sokolov
HC ZUBR Přerov – AZ RESIDOMO Havířov
Piráti Chomutov – HC Frýdek-Místek
HC RT TORAX Poruba – VHK ROBE Vsetín

Sobota 19. října – 15. kolo: 
VHK ROBE Vsetín – HC Stadion Litoměřice
HC Frýdek-Místek – HC RT TORAX Poruba
AZ RESIDOMO Havířov – Piráti Chomutov
HC Baník Sokolov – HC ZUBR Přerov
LHK Jestřábi Prostějov – ČEZ Motor České Budějovice
SK Horácká Slavia Třebíč – HC Dukla Jihlava
SK Trhači Kadaň – HC Slavia Praha
HC Slovan Ústí nad Labem – HC Benátky nad Jizerou

Foto: Pavel Kacerovský