Loading...
Basketbal

Chance 3×3 Tour – FMR Cup v Jindřichově Hradci

Po roce se opět vrací Středoevropská tour v basketbalu “3 na 3” na náměstí v Jindřichově Hradci. Memorial, který vzpomíná na trojici tragicky zesnulých basketbalistů – Filipa Sahana, Michala Fröhdeho a Romana Vacha. Šestý ročník se na historickém náměstí Míru v Jindřichově Hradci sehraje v sobotu 8. června od 11 hodin.

Letošní turnaj oproti loňskému přesunu z “klece pod gymplem” na profesionální venkovní kurty poznamená ještě jedna změna. Tentokrát se všechna utkání sehrají na jedné lokaci. Klášterská ulice tentokrát zůstává bez naší přítomnosti a vše důležité se rozhodne na třech kurtech na písečném podkladu na náměstí Míru.

Letošní rok by měl být co do počtu týmů rekordní – k dnešnímu dni se do turnaje přihlásilo 24 můžských týmů, 4 ženské a 2 do kategorie U18 (do osmnácit let). O odehrání kategorií žen a U18 se rozhodne zítra – tj. den před turnajem.

Děkujeme partnerům turnaje, bez kterých by jeho realizace nebyla možná, a to sice: Město Jindřichův Hradec, Sahan CB, HB Beton, Montela, ČIS, Pokrývačství Bušta a spol.