Loading...
Fotbal

Dynamo sílí! Na jih Čech míří reprezentant Zinedin Mustedanagič

Ofenzivní záložník a člen bosenském reprezentace do 21 let Zinedin Mustedanagič je jednou nohou v českobudějovickém Dynamu. Nováček nejvyšší české fotbalové soutěže skládá zajímavý kádr.

zinedin mustedanagič sparta_27_6_19

Informaci jako první přinesl portál isport.cz a Jihočeskému sportu ji potvrdil zdroj detailně obeznámený s chodem klubu. Bosňan by měl na jih Čech přijít na hostování s opcí. „O Zinedina mělo zájem několik klubů, respektovali jsme ovšem přání hráče, který vyjádřil přání působit v Dynamu,“ uvedl pro isport.cz hráčův agent Orhan Dumanjič ze společnosti Orhan Sport Management.

Mustedanagič má v Dynamu kamarádi z mládeže Sparty Praha a rád by s nimi spojil svoji další kariéru. Kmenový hráč Sparty hrál minulou sezonu na Slovensku a za Ružomberok vstřelil sedm branek a dalších šest připravil. V Dynamu ze Sparty už působí Filip Havelka, Daniel Mareček a Jiří Kulhánek.

Trenér Horejš pracuje nově s obráncem Čoličem a útočníkem Schranzem. Posilou je i zmiňovaný Kulhánek, čeká se na Sivoka. Na testech je navíc stále útočník Ayong. S Mustedanagičem začíná kádr vypadat hodně zajímavě.

Foto: sparta.cz