Loading...
Badminton

Křemežský víkend již po osmadvacáté nabídne tradiční turnaj

Ve dnech 19. až 21. července se bude konat tradiční takzvaný Křemežský víkend. A součástí jeho programu bude počínaje sobotní deváté hodiny ranní nemistrovský turnaj čtyřher v badmintonu. Pořádat jej bude místní Sokol v tělocvičně základní školy. Už po osmadvacáté.

Obrovskou zajímavostí této akce je, že účastníci předem nejsou obeznámeni s tím, kdo bude po dobu klání jejich spoluhráčem. Los totiž probíhá až těsně před zahájením a pouhým jediným pravidlem je, že nejlepší hráči z nejlepší čtveřice aktuálního žebříčku nemohou být losováni do společného deblu. Známý není dokonce ani systém celého turnaje. Ten je určen až v závislosti na počtu přihlášených, ovšem zřejmě se bude pojednávat o formu skupin.

Turnaj, jak již jsme zmínili, postrádá mistrovské parametry a tak zpravidla jde o oddychovou akci v plné přátelské a klidné atmosféře. Všichni účastníci mají ve svém volnu mezi jednotlivými zápasy možnost odreagovat se u kterékoliv jiné části programu v celém areálu Křemežského víkendu.

Máte zájem se také účastnit?
Můžete se přihlásit předem na e-mailové adrese: petr.pirt@gmail.com nebo osobně místě konání turnaje do 8:45, kdy bude prezentace ukončena.