Loading...
Fotbal

Příštím soupeřem domácího Dynama bude Sparta. Předprodej vstupenek začíná dnes

V rámci 3. kola Fortuna ligy se jako další na Střeleckém ostrově představí pražská Sparta. A že je to velké fotbalové lákadlo, je zřejmé již z předběžného zájmu. Proto se čekání určitě nevyplatí. Zajistěte si vstup co nejdříve, předprodej startuje dnes v ve 13:00 a to jak na pokladnách za Východní tribunou, tak i na webu www.cbsystem.cz.

skcb_cz_16_5_2019

V pondělí 29. července v 18:00 dojde k výkopu onoho velmi očekávaného duelu. Zájem o vstupenky je enormní a tak není tolik času, jak by se mohlo zdát. Proto doporučujeme těm, kdo nevlastní permanentku, aby si vstupenku zajistili co nejdříve a ušetřili si tak hromadu starostí s pozdějším sháněním. Právě dnes hodinu po poledni startuje předprodej.

Nemůžete-li využít online koupi na www.cbsystem.cz, jsou tu pro k dispozici pokladny, které budou otevřeny každý všední den až od 18:00. Ale pozor, počet lístků je omezený. Jeden fanoušek bude moci za Východní tribunou koupit maximálně 10 ks, na internetu je počet koupených lístků omezen na 5 ks.

A ještě jedna důležitá citace přímo z klubového webu www.dynamocb.cz

Do prodeje nepůjde hlavní (západní) tribuna, která je již aktuálně vyprodaná. V úterý 16. července půjde do prodeje přibližně 4000 vstupenek. Prodávat se nebudou vstupenky do sektoru hostujících fanoušků. Distribuci vstupenek do kotle hostů si bude zajišťovat přímo pražská Sparta.

Základní cena vstupenek na zápas se Spartou je 200 Kč. Zlevněné vstupenky pro děti od sedmi do patnácti let stojí 100 Kč.

 

Ceník předprodeje