Loading...
Hokej

Motor ohlásil další příchod. Defenzivu podpoří urostlý Švéd

Nová sezóna Chance ligy se kvapem blíží a jak vidno, České Budějovice nadále zbrojí. Dnes na svých webových stránkách klub uveřejnil další příchod. Obranné řady posílí Niklas Pavel, k týmu by se měl připojit pravděpodobně v pondělí.

Poslední tři ročníky strávil tento šestadvacetiletý zadák ve švédské druhé nejvyšší soutěži. Nejprve hájil barvy Björklövenu, poté se jeho působiště přesunulo do Panternu. V tamní soutěži odehrál suma sumárum 144 zápasů a zaznamenal v nich 20 bodů za 7 branek a 13 asistencí. Poprvé ve své kariéře hodlá vycestovat do zahraničí a aktuálně míří do Českých Budějovic.

Výsledek obrázku pro Niklas Pavel

Téměř dva metry vysoký a metrák vážící bek se s Motorem domluvil na ročním působení, načež si od něho jihočeský klub slibuje důrazný způsob hokeje. Oponenty Budějovic by tedy hokej měl začít opravdu bolet. Nově příchozí tváře početně převyšují ty odchozí. Kádr by měli mít hokejisté z pod Černé věže dostatečně široký a tak zbývá jednoduchá otázka. Vyjde letos už ten kýžený postup mezi elitu? Snad ano.