Loading...
Fotbal

Písek ve třetí lize prohrál doma s Domažlicemi

První domácí zápas v nové sezoně fotbalistům FC Písek nevyšel. Ve třetí nejvyšší soutěži prohráli s Domažlicemi 0:1. „Premiéra to je hodně neúspěšná, nenavázali jsme na dobrý výkon proti Vltavínu,“ uvedl po utkání pro klubové sociální sítě obránce Ondřej Baloušek.

FB fcpisek_17_8_2019

Písek inkasoval jediný gól zápasu ve 28. minutě, kdy využil nabídnutého prostoru exligový Egon Vůch. Jihočeši sice měli ještě většinu zápasu před sebou, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Šancí k tomu měli několik. Asi nejblíže byl ve druhém poločase Martin Voráček, který trefil tyč. Ostatní střely končily buď těsně mimo nebo na brankáři Domažlic. Pro Písek je to nepříjemná ztráta a nepotvrdil tak získaný plusový bod z prvního kola.

„Premiéra to je hodně neúspěšná, nenavázali jsme na dobrý výkon proti Vltavínu,“ uvedl po utkání pro klubové sociální sítě obránce Ondřej Baloušek. „Nehráli jsme špatně, ale doplácíme na neproměňování šancí. Chce ti asi i více střílet. Gólman dost pokusů vyrážel a je škoda, že jsme tam něco nedorazili.“

FC Písek – TJ Jiskra Domažlice 0:1 (0:1)