Loading...
Fotbal

Po doléčení zranění je Lafata opět k dispozici

Bývalý reprezentant byl mimo hru poté, co byl ošklivě faulován. Nyní je opět připraven pomáhat Olešníku, jehož barvy ještě před odchodem do fotbalového důchodu hájí.

Fotbalový klub v Olešníku se v aktuálních dnech může opět těšit na důležitou pomoc Davida Lafaty. V Květnu byl totiž jedním ze svých soupeřů nešťastně zraněn a bez fotbalu musel být více než čtvrt roku. O situaci jsme již informovali, připomenout si ji můžete ZDE.

Do tempa se po dlouhé rekonvalescenci bude fotbalová ikona vracet pomaleji, právě proto byl ve čtvrtém kole jihočeského Krajského přeboru připraven pouze jako střídající hráč, přesto se na posledních deset minut na hřiště podíval.

Olešník proti Sezimovu Ústí držel klidné vedení o dvě branky, když trenér poslal do hry Lafatu. Krátce na to sice hostující celek vstřelil kontaktní gól, jenomže definitivní tečku za výsledkem udělali právě hráči domácího Olešníka díky pokutovému kopu. Po dlouhé odmlce premiérový start stále hrající legendy znamenal vítězství a my všichni se nadále můžeme těšit na fotbalovou radost, kterou nadále bude odchovanec budějovického Dynama dozajista rozdávat.

Foto: Sport.cz