Loading...
! Multitéma !

Kroužek pro děti: Sportovní novinařina v DDM

Ve spolupráci s Domem dětí a mládeže České Budějovice připravil Jihočeský sport pro mladé novináře kroužek, který bude probíhat právě v DDM a nabídne pro zájemce širokou výuku z novinářské branže. Zájemci se budou učit vytvářet reportáže, rozhovory, příběhy a budou pracovat i přímo na stadionech. Samozřejmostí je zapojení fotoaparátu, kamery a sociálních sítí. Kroužek bude probíhat od října 2019 do května 2020.

Kroužek sportovní novinařiny nabídne výuku novinářské práce od A do Z včetně práce s fotoaparátem a videokamerou. Zájemci se nebudou učit jen pasivně v učebně, ale aktivně budou navštěvovat zápasy spřátelených klubů ČEZ Motor České Budějovice (hokej), SK Dynamo České Budějovice (fotbal), VK Jihostroj České Budějovice (volejbal) i FBC Štíři České Budějovice (florbal).

Ve hře jsou pak během roku další akce přímo v terénu. Veškeré informace kolem připravovaného kroužku jsou zveřejněné na webu DDM – www.ddmcb.cz, kde je i možnost přihlášení. Pokud máte jakékoliv dotazy, pište na herman@ddmcb.cz.