Loading...
Hokej

Tři zápasy, tři výhry. Motor si zastřílel a Ústí deklasoval 9:1

Hokejisté ČEZ Motor České Budějovice porazili ve třetím zápase Chance ligy Ústí nad Labem jasně o osm gólů. Tři branky vstřelil Lukáš Endál, hosté korigovali výsledek až v samém závěru.

Zápas měli Jihočeši jasně v režii od první minuty. Po celou první třetinu nedali soupeři moc šancí a dominovali téměř ve všech aspektech. Před brankářem Ústí si dělali prakticky co chtěli a diváci byli s výkonem Motoru spokojeni. Ve druhé části daly České Budějovice pouze jeden gól (za hosty už chytal náhradní brankář). Další čtyři branky přidal Motor v poslední třetině.

V každé třetině dal jednu branku Lukáš Endál, který zaznamenal hattrick. Další gól v dresu Motoru přidal i Veselý, který si rychle získal domácí tribuny. Ve středu hraje Motor v Benátkách, v sobotu hostí Slavii Praha.

Z utkání připravujeme fotogalerii.

České Budějovice – Ústí nad Labem 9:1 (4:0, 1:0, 4:1)

Branky a nahrávky: 3. Endál (Babka, Plášil), 6. J. Veselý, 9. Pýcha (Lytvynov), 16. Babka (Gilbert, Endál), 26. Endál (R. Přikryl), 44. Šimánek (Pýcha), 47. R. Přikryl (Prokeš), 50. Endál (Gilbert), 51. Plášil (Šimánek) – 58. O. Procházka (Vildumetz). Rozhodčí: Souček, Valenta – Kotlík, Zídek. Vyloučení: 5:7. Diváci: 5138.

Č. Budějovice: Strmeň (Klouček) – Pavel, Suchánek, Pýcha, Lytvynov, Vydarený, Plášil, Babka – Christov, Venkrbec, Holec – M. Novák, J. Kloz, J. Veselý – Gilbert, Endál, Prokeš – R. Přikryl, Šimánek, Beránek

Ústí: Stahl (21. Hamalčík) – Vl. Brož, Hes, M. Zdvořáček, Müller, Zich, Veber, Zukal – Kružík, Roubík, J. Havel – O. Procházka, Vildumetz, Severa – O. Bláha, Maršoun, Wojnar – Kalaj, Jelínek