Loading...
Hokej

Má tohle smysl? Tábor deklasoval čínský tým 16:0

Tohle není zápas hodný druhé ligy. Není to ani zápas hodný přáteláku. Je to více pouťák. Jenže tenhle fanoušky nebaví. Někdo by se měl vážně zamyslet, jaké „výhody“ čínský klub přinesl.

FB_hc_tabor_8_10_2019

Bylo jasné, že Tábor vyhraje. Bylo jasné i to, že to nebude o gól, dva nebo tři. Ale o šestnáct? To je prostě moc. Pokud by Tábor hrál s týmem z jihočeské krajské ligy, byl by pravděpodobně rozdíl ve skóre menší. A proto se stále častěji od fanoušků objevují otázky, proč klub China Golden Dragon nehraje někde kraj. Po problémech s juniorskou extraligou je to další rána pro hokejový svaz, který silně ztrácí důvěru veřejnosti. První třetina 7:0. Druhá? Také 7:0. Pouze závěrečná část nepřinesla gólový příděl. Tábor se trefil jen dvakrát. Výsledek je ale alarmující – 16:0!

HC Tábor – China Golden Dragon 16:0 (7:0, 7:0, 2:0)

Branky a nahrávky: 5. Bárta (Skočovský, Šulek), 6. Bárta (Dvořák, Černý), 6. Pechánek (Kadilák), 8. Šulek (Bárta, Prášek), 14. Skočovský (Šulek), 15. Barta (Zayml, Březina), 16. Dančišin (Havelka), 26. Šulek (Zayml), 28. Havran (Šulek, Skočovský), 34. Barta (Zayml, Dvořák), 35. Heřman (Pejchal, Dančišin), 36. Kadilák (Prášek, Černý), 37. Havran (Heřman, Prášek), 40. Prášek (Pechánek, Černý), 43. Bárta (Březina, Radoš), 46. Zayml (Bárta, Havelka). Vyloučení: 8:3.

Tábor: M. Novák (D. Novák) – Černý, Havelka, Havran, Bouška, Skočovský, Radoš, Dvořák – Pejchal, Dančišin, Heřman, Šulek, Jan Bárta, Jiří Bárta, Seidl, Zayml, Březina, Prášek, Pechánek, Kadilák

China Golden Dragon: Sia (H. Wang)- X. Wang, Han, C. Wang, Chang, J. Kučera, Yao, Wang – Y. Wang, An, Zhou, Zheng, Song, Xiang, Li, Chu, Ma

Foto: Facebook HC Tábor