Loading...
Florbal

Štíři v poháru po přestřelce postoupili. Do Budějovic přijede soupeř ze Superligy

Splněná povinnost. Tak se dá označit vítězství florbalistů FBC Štíři České Budějovice na hřišti TJ Kobylisy. Zápas hosté rozhodli až v poslední třetině, kterou vyhráli 8:0 a celkově 15:6.

Šlo o zápas 5. kola Českého poháru. Díky vítězství se Štíři mohou těšit na těžkého, ale atraktivního soupeře. Na jih Čech přijede 13. listopadu superligová Česká Lípa, která je v aktuální tabulce české nejvyšší soutěže na děleném 6. místě!

„V zápase, který jsme skoro nestihli, jsme se prvních 30 minut trápili. Pak jsme zvýšili nasazení a s přehledem zvítězili,“ uvedl v pozápasovém hodnocení pro ceskyflorbal.cz trenér Lukáš Malý.

TJ Kobylisy – FBC Štíři České Budějovice 6:15 (1:2, 5:5, 0:8)

Branky: 9. Jakub Zíka, 21. Ondřej Filip, 22. Tomáš Klouda, 29. Ondřej Kočí, 31. Daniel Havlíček, 34. Jakub Zíka – 6. Patrik Holý, 8. Michal Matějček, 34. Tomáš Brožek, 36. David Chvosta, 36. Václav Hejplík, 37. David Chvosta, 40. Lukáš Froněk, 42. Tomáš Hanák, 48. Václav Hejplík, 50. Daniel Drobiš, 51. Václav Hejplík, 51. Michal Matějček, 55. David Chvosta, 57. Tomáš Hanák, 60. Jan Králík. Rozhodčí: Lukáš Recht – Daniel Fišer. Vyloučení: 7:3. Využití: 1:2. Diváků: 15.