Loading...
Fotbal

Pomozte. Tréninkové centrum na Složišti poničili vandalové

V noci ze středy na čtvrtek se tréninkové centrum českobudějovického Dynama stalo terčem nejspíše několika vandalů. Ti jsou zatím stále neznámí, ale celý případ už prošetřuje policie. Nejen ona, ale také klub žádá veřejnost o pomoc ve snaze odkrýt pravé tváře viníků.

Do nevkusné parády si oni jedinci vzali reklamní bannery akademie, které jsou umístěny u hlavního vjezdu a také fotografie bývalých hráčů a klubových legend. Toto nepřípustné jednání nenechají činovníci klubu pouze vyšumět a rozhodli se jednat.
V současnosti jsou drobnohledu podrobeny záznamy z bezpečnostních kamer a případem se ve věci trestního oznámení zabývá také policie. Akademie se s prosbou o pomoc obrací také na veřejnost, přičemž by byla neskonale vděčná za informaci, která by dopomohla k polapení pachatele.

Své názory na sociálních sítích sdílela i řada fanoušků a vstřícností nikdo neoplýval. Fráze byly různorodé, ale smysl takřka stejný. Až bude jasné, kdo za lehkovážným jednáním a nepřípustným chováním stojí, nebudou k aktérům vůbec vstřícní.

Je vám známa jakákoliv informace, která by mohla při vyšetřování pomoci? Kontaktujte přímo vedení budějovické fotbalové akademie.

Foto: Facebooková stránka Akademie