Loading...

Zlomí Budějovice nezdar proti Slovácku?

Již zítra Českobudějovické Dynamo zajíždí v rámci 2. kola Fortuna Ligy na půdu Slovácka. Bude to po návratu do nejvyšší soutěže jeho první venkovní vstoupení a ačkoliv se Jihočechům proti tomuto soupeři dlouhodobě nedaří, nebudou k utkání přistupovat s poraženeckou náladou. Začátek určí výkop v 17:00.

Příštím soupeřem domácího Dynama bude Sparta. Předprodej vstupenek začíná dnes

V rámci 3. kola Fortuna ligy se jako další na Střeleckém ostrově představí pražská Sparta. A že je to velké fotbalové lákadlo, je zřejmé již z předběžného zájmu. Proto se čekání určitě nevyplatí. Zajistěte si vstup co nejdříve, předprodej startuje dnes v ve 13:00 a to jak na pokladnách za Východní tribunou, tak i na webu www.cbsystem.cz.

Máte zájem o novinařinu a navštěvujete základní nebo střední školu? Přihlaste se na kurz a pište pro Jihočeský sport

Ve spolupráci s Domem dětí a mládeže České Budějovice připravil Jihočeský sport pro mladé novináře kroužek, který bude probíhat právě v DDM a nabídne pro zájemce širokou výuku z novinářské branže. Zájemci se budou učit vytvářet reportáže, rozhovory, příběhy a budou pracovat i přímo na stadionech. Samozřejmostí je zapojení fotoaparátu, kamery a sociálních sítí.

z