Načítání

Zadejte hledaný text

Debakl. Dynamo v přípravě sedmkrát inkasovalo s druholigovým Žižkovem

Nepovedený vstup do přípravy mají fotbalisté SK Dynamo České Budějovice. Z plné zátěže šli hrát s druholigovou Viktorií Žižkov a v domácích podmínkách na Složišti prohráli 1:7. Jedinou branku Dynama vstřelil navíc jen z penalty Ivo Táborský.

Špatný výsledek ale de facto nic neznamená, protože šlo o první zápas v rámci zimní přípravy. Do zápasu nezasáhli nejzkušenější hráči Tomáš Sivok a Jaroslav Drobný. V dalším utkání Jihočeši budou čelit silné Spartě Praha (18. ledna), Liberci a Slavii Praha. Následovat bude herní soustředění na Kypru.

SK Dynamo České Budějovice – FK Viktoria Žižkov 1:7 (0:2)

Branky: 74. Táborský z penalty – 53., 61. a 77. Nabijev, 50. a 81. Szotkowski, 29. Bezdička, 31. Diviš. Rozhodčí: Houdek. ŽK: 1:0 (Talovierov). Diváků: 150.

Dynamo – 1. poločas: Luksch – Kladrubský, Talovierov, Polom, Řezáč – Čavoš, Kulhánek – Šplíchal, Javorek, Schranz – Ledecký. 2. poločas: Luksch – Čolič, Havel, Polom, Řezáč – Kulhánek, Talovierov – Šplíchal, Brandner, Mršič – Táborský.

Žižkov: Hrubeš – Bazal, Březina, Žežulka, Dudl – Vůch, Cabadaj, Batioja – Diviš, Čapek, Bezdička. Střídali: Konečný – Szotkowski, Pavlík, Muleme, Petrák, Martan, Nabijev, Gil, Skopec, Antl.