Načítání

Zadejte hledaný text

Dynamo otočilo na Kypru zápas s Rigou

Fotbalisté SK Dynamo České Budějovice zvládli i druhý test na kyperském soustředění. Lotyšského vicemistra FK RFS Riga porazili 2:1. Góly dali Granečný a Sivok.

Jihočeši odehráli s Rigou vyrovnaný zápas, který museli otáčet. V prvním poločase své šance ještě neproměnili a naopak do šaten šli za nepříznivého stavu 0:1, když hned v úvodu šli hosté do vedení.

Ihned po změně stran Dynamo vyrovnalo. Střídající Denis Granečný proměnil nabídku Ivana Schranze. Po hodině hry otočil stav hlavičkou po centru Tomáš Sivok. Oba týmy měly v dalších minutách ještě několik pološancí, skóre se už ale nezměnilo.

SK Dynamo České Budějovice – FK RFS Riga 2:1 (0:1)

Branky Č. Budějovic: 46. Granečný, 59. Sivok. ŽK: 2:0.

Č. Budějovice: Drobný – Čolić, Havel, Sivok, Novák – Havelka (46. Šulc), Čavoš – Mészáros (46. Brandner), Javorek, Mršić (46. Granečný) – Schranz