Načítání

Zadejte hledaný text

Kutlák nastoupil za Příbram. Dvěma body pomohl zdemolovat Písek

Informace o tom, že Zdeněk Kutlák opouští David servis a přesouvá se do týmu Příbrami, už kolovala internetem týden. Dnes odchovanec Českých Budějovic nastoupil proti Písku. Hosté překvapivě vedli, v poslední třetině ale schytali krutý debakl.

Příbram v posledních dvou utkáních padla, přičemž vykřesala jediný bod. Potřebovala tedy naplno bodovat v domácím utkání proti píseckým hokejistům, ale zpočátku se jim nedařilo podle představ. Hosté po dvou třetinách drželi dvoubrankové vedení, avšak během posledních dvaceti minut padlo hned devět branek. Z toho osm do sítě Písku. Oba soupeři se tak rozloučili výmluvným výsledkem v poměru 3:8.

Pouze něco málo přes půl minutky v poslední části stačilo domácímu mužstvu, aby vsítilo kontaktní branku. Na tu Janu Tlačilovi, kterého lze také znát z řad českobudějovického klubu, přihrával právě Kutlák. Zkušený Matador si během famózní dvacetiminutovky připsal ještě jednu asistenci, Tlačil vsítil hattrick. A kanonáda to nebyla ojedinělá. Oba soupeři se spolu střetli před měsícem a to středočeši utkání ovládli v poměru 10:2.