Načítání

Zadejte hledaný text

Tábor rozdrtil Kolín 6:1. Dotáhl se na druhé místo

Hokejisté HC Tábor porazili v boji předních celků II. ligy první Kolín na svém ledě 6:1. Před poslední fází základní části mají Jihočeši stejně bodů jako druhá Příbram a Kolín stáhli na pět bodů.

Trenér Arpád Györi mohl v zápase využít několik navrátilců po zranění a na hře se to projevilo. Tým navíc táhlo i duo posledních posil – Matušík a Blažek. Prvně jmenovaný zaznamenal jeden gól a dvě asistence, druhý pak dva góly. Bilanci 1+2 měl i Černý.

Jihočeši mají díky výhře a zároveň zaváhání Příbrami (prohrála 4:7 v Klatovech) s ní stejně bodů – 73. Kolín má 78. V dalším kole hraje Tábor další šlágr. A to právě na ledě Příbrami.

HC Tábor – SC Kolín 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 7. Blažek (Matušík, Černý), 22. Černý (Březina), 26. Dančišin (Havran, Skočovský), 33. Havelka (Matušík, Seidl), 36. Blažek (Šulek, Dančišin), 54. Matušík (Heřman, Černý) – 15. Pýcha (Semirád, Březina). Rozhodčí: Horáček – Žídek, Hradil. Vyloučení: 4:5. Využití: 2:0. Oslabení: 0:1. Střely na branku: 38:19. Diváků: 1 731.

Tábor: Šorf (D. Novák) – Havran, Hajič, Černý, D. Havelka, Skočovský, Radoš – Dančišin, Trummer, Řepík – Seidl, Matušík, Heřman – Prášek, Zayml. Březina – Blažek, Šulek

Kolín: Sejpal (Hermann) – Pýcha, Hanzl, Jelínek, M. Březina, L. Havelka, Barták – Procházka, Šafránek, Malý, Němec, Zumr, Jankovský, Semirád, Martínek, Kysela, Kozák

Foto: hctabor.com