Načítání

Zadejte hledaný text

Turnaj starých gard v Borovanech opanoval tým z Kaplice

Hustá mlha, která se zpočátku dala krájet, doprovázela na borovanské umělce celé trvání turnaje. Síly poměřila čtyři zúčastněná mužstva, kdy každé čekaly dva zápasy. Absolutními vítězi se stali pánové z Kaplice, kteří nepoznali porážku a zejména ve finále si otevřeli střelnici.

Los určil, že se jako první představil domácí tým Borovan, který v oslabeném počtu vyzval Trhové Sviny. Přestože vedoucí branku vsítili právě Borovanští, na svého soka nestačili a po porážce čekali, komu budou čelit ve druhém utkání. Ihned po nich se na hřišti ukázalo Dolní Dvořiště s Kaplicí, načež vyrovnaný duel plný nevyužitých šancí skončil dvoubrankovým rozdílem ve prospěch kaplické družiny.

Výsledky základního losu:
Borovany – Trhové Sviny  1:8
Dolní Dvořiště – Kaplice  2:4

Po krátké pauze nastalo utkání poražených a přímý souboj o celkové třetí místo. Pořadatelský celek z Borovan do tohoto střetnutí nastoupil již v plném počtu a také to bylo znát, když už v první minutě z úvodní šance vykřesal vedení. Jenomže Dolní Dvořiště, byť se zhoršeným výkonem, dokázalo brzy odpovědět a po jeho obratu měly Borovany výhodu pokutového kopu. Také toto utkání přineslo spoustu spálených loženek a celkové vítězství Dvořiště vystřelil jeho brankář ze standardní situace.

Finálový zápas sliboval zajímavou bitvu, jenomže obraz hry a zejména jeho výsledek byl poměrně jednostranný. Kapličtí se během prvního poločasu představili rovnou půltuctem a po změně stran pokračovali v okupaci brankoviště Trhových Svinů. Ty se sice prosadily dvakrát, jenže po jedenácti gólech ve své síti neměly nárok na lepší, než druhé místo. Pánové z Kaplice se proto stali vítězi turnaje.

Výsledky o umístění:
Borovany – Dolní Dvořiště  2:3
Kaplice – Trhové Sviny  11:2

Celkové umístění:
1. Kaplice
2. Trhové Sviny
3. Dolní Dvořiště
4. Borovany